Rodinná dovolená Sportujte s OZP 2008

Rozpis sportovní akce rodinná dovolená

Sportujte s OZP – Zubří 2008

 1. Pořádá: Sdružení organizátorů bankovních sportovních akcí (SOBSA).
 2. Termín: od soboty 23. srpna do soboty 30. srpna 2008. Prezence účastníků bude v sobotu 23. 8. od 16.00 do 18.00 hodin.
 3. Místo: rekreační středisko BVV Zubří u Nového Města na Moravě. Bližší informace o RS jsou na http://www.fairtravel.cz/cs/zubri.html. V areálu je k dispozici víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem (tenis, basketbal, volejbal), střed areálu tvoří velká zatravněná plocha, kde lze hrát různé hry. V areálu je též menší jezírko s možností koupání. V hlavní budově je herna stolního tenisu, klubovna.
 4. Charakter akce: rodinná dovolená s pestrým sportovním programem, na jehož organizování se podílejí účastníci (což je podmínkou přijetí přihlášky).
 5. Doprava: individuální. Vlakem do zastávky Olešná na Moravě. Z nádraží asi 2 km přes obec Zubří, kde jsou již k RS směrovky. Autem přes Nové Město na Moravě, odtud směrem na Jimramov, za železničním přejezdem odbočit doprava (podél železniční trati) do obce Zubří, dál podle směrovek. V areálu RS je k dispozici parkoviště. Neparkujte auta na trávě. Cykloturisté si mohou vzít s sebou jízdní kolo.
 6. Ubytování: 10 chatek typu Tatranec se dvěma lůžky v přízemí s možností jedné přistýlky a se dvěma lůžky v podkroví, vlastní sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, WC), vytápění akumulačními kamny. Dále 20 pokojů po 2 a 3 lůžkách v jednopatrové budově Rozsutec, vlastní sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, WC), vytápění akumulačními kamny. Přihlášení berou na vědomí, že na rodinnou dovolenou nelze brát s sebou psa.
 7. Stravování: plná penze, snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr ze tří jídel den předem. Stravování začíná večeří v sobotu 23. 8. a končí obědem v sobotu 30. 8. 2008.
 8. Cena: za ubytování i celodenní stravování zaplatí dospělí 3950,-- Kč, děti do 15 let (včetně ročníku 1993) 2560,-- Kč. Uhrazením částky 2560,-- berou rodiče na vědomí, že jejich dítě bude dostávat k obědu a k večeři dětské porce. Pokud chtějí dostávat pro svoje děti do 15 let stejné porce jako dospělí, musejí za ně uhradit částku 3950,-- Kč. Členové SOBSA a KZOZP platí o 350 Kč méně oproti výše uvedeným částkám. Čtyřčlennou rodinu nelze ubytovat na třílůžkovém pokoji. Pátý (nebo šestý) dospělý, ubytovaný na chatě, platí pouze stravu, tj. 1500 Kč. Děti do 3 let včetně ročníku 2005 bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma. Chtějí-li však rodiče pro toto dítě dětskou stravu, pak uhradí částku 2560,-- Kč. Bude-li v chatě ubytováno 6 osob, pak za šesté dítě uhradí rodiče jen stravu 1150,-- Kč).
  Členové odborové organizace mohou požádat o příspěvek svoji základní organizaci.
 9. Přihlášky: uzávěrka přihlášek zaslaných na předepsaném formuláři je do pondělí 3. března 2008. Uveďte přesnou poštovní adresu pro zaslání bulletinu (mimobankovní domů) -zaměstnanci bank uveďte úplný název pracoviště (zašleme služební poštou). Přihlášku zašlete elektronickou poštou na adresu sobsa@volny.cz, nebo poštou na adresu SOBSA, Litvínovská 519, 190 00 Praha 9.  Nezasílejte dopis doporučeně. Platbu poukažte nejpozději do pátku 16. května. Bezpodmínečně dodržte termín platby, který na přihlášce uvedete! Přednost při přjímání přihlášek mají členové SOBSA, musejí však poslat přihlášku do 15. února. Prosím zajistěte si dovolenou tak, abyste byli v Zubří po celou dobu.
 10. Zrušení přihlášky a stornovací poplatky: do 13. 6. lze přihlášku zrušit bez stornovacích poplatků. Vrácení poplatku je spojeno pouze s manipulačním poplatkem 30,-- Kč. Při zrušení přihlášky od 14. 6. do 14. 7.  je stornovací poplatek 20% z ceny. Při pozdějším zrušení nebo neúčasti bez předchozí omluvy se poplatek nevrací. Individuálně budou řešeny případy, kdy se někdo nebude moci zúčastnit z velmi vážných zdravotních nebo rodinných důvodů.
 11. Kontaktním pracovníkem této akce je Ing. Rudolf Vaigl, e-mail: sobsa@volny.cz nebo mobil 604 151 789. Sledujte také stránky www.sobsa.cz