Kutnohorsk√© detaily aneb letn√≠ orientov√°n√≠ s¬†Mikul√°Ň°em Dańćick√Ĺm

v√Ĺstava kutnohork√Ĺch detailŇĮ spojen√° s¬†orientańćn√≠m bńõhem nebo chŇĮz√≠ po nich

SoutěŇĺ pro jednotlivce i cel√© rodiny
v orientačn√≠m běhu nebo chůzi.

Co mus√≠te udělat, pokud se chcete soutěŇĺe z√ļčastnit? Je to jednoduch√©!

1. NavŇ°tivte v√Ĺstavu ‚Äě Kutnohorsk√© detaily‚Äú v chodbě Spolkov√©ho domu č√≠slo popisn√© 146 v Lierově ulici v Kutn√© Hoře a pečlivě si je prohl√©dněte. Jsou to vaŇ°e budouc√≠¬† kontroly. ¬†Otevřeno je denně 10-17 hodin.

2. Vyzvedněte si zdarma mapu pro orientačn√≠ běh ‚Äě Kutn√° Hora‚Äú a startovn√≠ průkazku. MůŇĺete tak učinit na třech m√≠stech: ¬†buď př√≠mo ve Spolkov√©m domě nebo v ¬†Informačn√≠m centrum na Palack√©ho n√°měst√≠ v Kutn√© Hoře (Sankturinovsk√Ĺ dům č√≠slo popisn√© 377 ), otevřeno denně 9-18 hodin anebo v Dačick√©ho domě na Komensk√©ho n√°měst√≠ čp.41, otevřeno ¬†denně od 10-18. hod. Uveden√° m√≠sta jsou na mapě vyznačena troj√ļheln√≠ky, vyhledejte si je a znamenaj√≠¬† pro v√°s¬† i m√≠sta moŇĺn√©ho startu.

3. Na mapě jsou zakreslena červen√° kolečka, coŇĺ jsou m√≠sta s kutnohorsk√Ĺmi detaily, vaŇ°imi kontrolami. Celkem jich je 16. ¬†KaŇĺd√© m√≠sto ¬†podle mapy vyhled√°te a do soutěŇĺn√≠ průkazky vypln√≠te odpověď na ot√°zku. Pořad√≠ m√≠st je libovoln√©. Nezapomeňte na sebe uv√©st do průkazky kontakt. Vyplněnou průkazku odevzdejte v informačn√≠m centru ,ve Spolkov√©m domě v Kutn√© Hoře ¬†nebo v Dačick√©ho domě do schr√°nek označen√Ĺch oranŇĺovob√≠l√Ĺm lampionem.

Po ukončen√≠ soutěŇĺe¬† v ř√≠jnu 2017 ¬†budou spr√°vně vyplněn√© průkazky slosov√°ny, v√Ĺherci budou kontaktov√°ni a obdrŇĺ√≠ upom√≠nkov√© a orienť√°ck√© ceny. 


Teď uŇĺ jen spr√°vn√Ĺm směrem po Kutn√© Hoře!

Plak√°t